A Pócz Pincészetben június 24-én kerül sor Kissfalvy László festőművész kiállításának megnyitójára.
Műveiben olykor megtalálhatók a dark art elemei, de szívesen implementálja a színeket és a pompát, helyenként erőteljes szimbolizmussal párosulva.
Kissfalvy László: "A művészet és a személyes szabadságérzet számomra a két legfontosabb dolog az életemben. Hat éve foglalkozom festészettel, mely életformámmá vált. Gyermekkoromban rengeteget rajzoltam és ez adta az alapokat.
Jó barátságban vagyok a színekkel, és szeretem elkápráztatni a nagyérdeműt. A szép dolgokra érzékeny vagyok, főleg ha ötvöződik stílussal, lélekkel, karakterrel. Szeretek továbbá utazni, világot látni, felkeresni a világ múzeumait, átitatódni a múlt zsenialitásával, ihletet meríteni a szépből, a csodálatosból. Nagyon tisztelem és vonzódom a természethez, szeretek kirándulni, erdőt járni főleg kutyusommal, aminek szertartás értéke van.
A festészetben megtaláltam az igaz utat, a szabadságot, az önkifejezés metamorfózisát. Jön az ihlet és jön az alkotás. Szárnyas angyalok, galaktikus lények, a lehetetlen ötvözete a valósággal, a lényeg az elrugaszkodás egy távoli dimenzióba, amit úgy hívnak: MŰVÉSZET!"